KARRIER

Dinamikus és folyamatosan növekvő csapatunkba várjuk magasan képzett és motivált ÜGYVÉDEK jelentkezését, akikkel azonos az értékrendünk és elkötelezettségünk.

Jelenleg ügyvédjelöltek, frissen végzett ügyvédek jelentkezését várjuk kiváló angol nyelvtudással és külföldön vagy nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal.

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben.
  • Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, hírlevelek, cikkek, memorandum írása számos jogi területen, ügyfelek jogi képviselete (peres és nem peres eljárások).
  • Teljes körű jogi kutatás komplex jogi ügyekben.
  • Jogi képviselet biztosítása bíróságon, választottbíróságon és hatósági ügyekben.

Elvárások: magyar jogi diploma és szakvizsga, külföldi tanulmányi tapasztalat (LL.M vagy egyéb jogi terület), kiváló angol nyelvtudás, kiemelkedő kommunikációs képességek, magabiztos fellépés, megbízhatóság, rugalmasság, önálló és proaktív munkavégzés, felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

Előnyt jelent: német nyelvtudás

Amit kínálunk: hosszú távú fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő: főállás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a budapest@bpv-jadi.com e-mail címre.