KARRIER

Dinamikus és folyamatosan növekvő csapatunkba várjuk magasan képzett és motivált ÜGYVÉDEK jelentkezését kiváló angol nyelvtudással és külföldön vagy nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal.

Feladatok: nemzetközi ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben.

Elvárások: magyar jogi diploma és szakvizsga, külföldi tanulmányi tapasztalat (LL.M vagy egyéb jogi terület), kiváló angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny), kiemelkedő kommunikációs képességek, magabiztos fellépés, megbízhatóság, rugalmasság, önálló és proaktív munkavégzés, felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

Előnyt jelent: német nyelvtudás

Amit kínálunk: hosszú távú fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő: főállás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a budapest@bpv-jadi.com e-mail címre.