Karrier

Aktuális álláslehetőségek

Folyamatosan növekvő csapatunkba várjuk olyan motivált ügyvédjelöltek/ pályakezdő ügyvédek jelentkezését, akikkel azonos az értékrendünk és elkötelezettségünk.

Amit kínálunk: Összetartó, szuper csapat, szép munkakörnyezet, izgalmas ügyek.

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a budapest@bpv-jadi.com e-mail címre.

Az álláspályázatokkal összefüggő adatkezelés részleteiről itt tájékozódhat.

Általános elvárásaink

Főbb feladatok: Jogi tanácsadás nemzetközi ügyfelek számára az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket). Jogi képviselet ellátása bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben. Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, hírlevelek, cikkek, memorandum írása számos jogi területen, ügyfelek jogi képviselete (peres és nem peres eljárások). Teljes körű jogi kutatás komplex jogi ügyekben.

Ügyvezető partner Partner Partner Partner Partner Ügyvéd Ügyvéd Ügyvédjelölt Ügyvédjelölt Ügyvédjelölt Üzletfejlesztési menedzser Asszisztens HR és Pénzügyi Asszisztens Kommunikációs és PR Marketing Asszisztens Csapatunk Munkatársaink

Képességek:

Csapatmunka:

• Együttműködés

• Ötletcsere

• Támogatókészség

Alkalmazkodókészség:

• Nyitott gondolkodásmód

• Önbizalom

• Szervezőkésség

• Rugalmasság

Problémamegoldás:

• Jó problémafelismerő képesség

• Logikus érvelés

• Kezdeményező készség

• Kitartás

Munkaerkölcs:

• Felelősség

• Fegyelem

• Megbízhatóság

• Hatékony időbeosztás

• Pontosság

Szakmai elvárások:

• Magyar jogi diploma (legalább Cum Laude)

• Szakvizsga (ügyvédek esetén)

• Külföldi tanulmányi tapasztalat (LL.M vagy egyéb jogi képzés)

• Kiváló angol nyelvtudás

Előnyt jelent: Német nyelvtudás

Amit kínálunk: Hosszú távú fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő: Főállás

Munkavégzés helye: Budapest

Karrier lehetőségeinkről érdeklődjön az alábbi e-mail címen.:
karrier@bpv-jadi.com

Szakterületeink